...

כירורגיה אונקולוגית

כירורגיה אונקולוגית היא תחום נרחב בשדה הכירורגיה. פועלים בו מנתחים בעלי הכשרה מקיפה ומקצועית, אשר מסירים גידולים סרטניים ממקומות שונים בגוף. יש לעבוד עם מכשור מדויק ומתקדם, שכן ניתוחים מהסוג הזה מצריכים דיוק עד לרמת הרקמה והתא. אמצעי הדמיה משוכללים עומדים לרשות הרופאים, גם תוך כדי הניתוח, כדי לוודא את הסרת הגידול הממאיר בשלמותו.

מהי כירורגיה אונקולוגית

זהו תחום בכירורגיה ובו מבצעים ניתוחים בחולים שהתגלה בהם גידול ממאיר. הייחודיות של ניתוחים אלה נובעת בשל סיבות אחדות:

  • שיתוף פעולה – יש לעבוד בשיתוף פעולה עם רופאים אחרים, הקובעים את פרוטוקול הטיפול לטווח הארוך. תחום האונקולוגיה כולל התערבות של כמה רופאים מתחומים אחדים ויש לוודא תיאום מלא עם כל הנוגעים בדבר, האחראים על המטופל.
  • דיוק – היות ומדובר בתאים ממאירים, יש לדייק בהסרתם עד לרמת התא. לשם כך נחוץ ציוד משוכלל וכירורגים מיומנים בעלי ניסיון בהפעלת ציוד מתקדם.
  • מטופלים הזקוקים להשגחה מיוחדת – משום שחולי סרטן עוברים פרוצדורות רפואיות רבות וטיפולים כימיים, גופם נחלש עם הזמן. לכן כירורגיה אונקולוגית שמה את הדגש על מצבו הרפואי של המטופל המגיע לניתוח ונבדק ההליך הכירורגי המתאים לו.

מה כלול בפרוצדורות של כירורגיה אונקולוגית

%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a8%d7%92%d7%99%d7%94-%d7%90%d7%95%d7%a0%d7%a7%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%92%d7%99%d7%aaבסוג כירורגיה זה כלולים כל הניתוחים הקשורים להסרת גידולים ממאירים, בין אם הם גידולים ראשוניים ובין הם גרורות. נכללים בהם ניתוחי סרטן מעי גס ורקטום, ניתוחי לבלב וכבד, ניתוחי וושט וקיבה, ניתוחים הקשורים לסרטן שד, ניתוחים הקשורים לרקמות הרכות, כגון מלנומה וסרקומה ועוד. ההחלטה על סוג הניתוח הנדרש למטופל והפרוצדורה המתאימה נעשית לאחר סקירת מצבו הרפואי, בדיקת הפרוטוקול שנקבע לו ומידת הדחיפות.
בשנים האחרונות חלה התפתחות מרשימה בתחום זה, ולרשות המנתח עומד ציוד משוכלל, כולל ניתוחים בשיטה הלפרוסקופית, ניתוחים בשיטה הרובוטית ועוד. הם מאפשרים סקירת האזור במצלמה אופטית משוכללת ודיוק מרבי כדי להסיר את כל מה שנחוץ.
אנא השאירו את הפרטים שלכם באמצעות טופס יצירת הקשר באתר או התקשרו, ונציגי סרג'יקר יחזור אליכם ויעדכנו אתכם על האפשרויות שאנו מספקים בתחום כירורגיה אונקולוגית. אנו מקפידים על הציוד המקצועי ביותר, על המנתחים המיומנים ביותר וזאת לצד יחס אישי ואדיב.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.