...

מעקף קיבה

ניתוח מעקף קיבה עוזר לאנשים עם השמנת יתר לרדת במקבל בצורה אחראית, ולשמור על התוצאות לאורך זמן. במהלך הניתוח מחלקים את הקיבה לשני חלקים, כך שרק חלק אחד שלה פעיל, מה שמוריד את נפח הקיבה. ביצוע הניתוח בשיטה לפרוסקופית מאפשר דיוק כמו גם צמצום בסיכונים במהלך הניתוח עצמו וצמצום האפשרות להתפתחות סיבוכים לאחריו.

מהו מעקף קיבה

%d7%9e%d7%a2%d7%a7%d7%a3-%d7%a7%d7%99%d7%91%d7%94מעקף קיבה זוהי אופציה ניתוחית טובה לאנשים הסובלים מעודף משקל משמעותי, מעל BMI 35, שאינם מצליחים לרדת במשקל בשיטות אחרות. המטרה של הניתוח היא הקטנת הקיבה, והיא מתבצעת על ידי חלוקתה לשנתי חלקים.
בניתוח עצמו, שמומלץ לבצעו בשיטה לפרוסקופית, מחלקים את הקיבה לשני חלקים. החלק הראשון הוא הכיס העליון ואילו שאר הקיבה הוא כיס נוסף, שהוא הכיס הפעיל לאחר הניתוח. לאחר הניתוח למעשה נשאר החלק הזה של הקיבה פעיל, ובמקום נפח קיבה גדול נותר האדם עם נפח קיבה קטן, מה שמסייע לו לרדת במשקל בצורה אחראית ובמקביל גם מסייע להקל על סימפטומים רפואיים אחרים. במהלך הניתוח מבצעים גם חיבור מחודש של המעי הדק, כדי לספק אליו מיצי עיכול מהכיס העליון, שאינו פעיל יותר.

ניתוח של מעקף קיבה

בעבר היה נהוג לבצע את הניתוח בשיטת ניתוח הבטן הפתוחה, כדי לקבל גישה לחלקי מערכת העיכול שבהם מטפלים במהלך הניתוח. אולם היום אפשר לבצעו בשיטה לפרוסקופית, המורידה את הסיכום ומביאה לתוצאות מצוינות. היתרונות של שיטה זו הם:

  • מזעור צלקות שכן בניתוח לפרוסקופי מחדירים את מכשירי הניתוח באמצעות חתכים קטנים, נוסף למצלמה שמאפשרת למנתח לראות את חלל הבטן.
  • זמן התאוששות מהיר, משום שאין צורך לבצע חתך גדול אלא חתכים קטנים.
  • ירידה בסיכוי לסיבוכים, כגון זיהום, בקע שעלול להתפתח בצלקות, הידבקויות פנימיות ועוד.

האופציה של ניתוח מעקף קיבה בשיטה לפרוסקופית היא המועדפת על מרכזי הבריאות הגדולים. מרפאת סרג'יקר מובילה בניתוחים בריאטריים ומציעה לכם טיפול בידי הרופאים הטובים בתחומם, לצד ציוד משוכלל ויחס אישי. אנא התקשרו או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר באתר, ונשמח לחזור אליכם עם פרטים על ניתוח מעקף קיבה.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.